KONST / Litografier / Serigrafi 11482310
nr 1148 2310
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad och numrerad 136/250, bladets mått: 34x48
Kondition: löst blad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
måndag 4 december 2017
kl 18:30:52
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan